zasady turnieju

Rejestracja do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP trwa od 18 lipca do 4 sierpnia do godz. 20:00 na oficjalnej stronie zawodów w serwisie Toornament.

 

Uczestnicy zawodów muszą spełnić następujące warunki:

  • Posiadać polskie obywatelstwo lub prawo do stałego pobytu;
  • Mieć ukończone 16 lat;
  • Mieć konto VALORANT na serwerze europejskim.

W dniu zakończenia zapisów do turniejów kwalifikacyjnych zostanie przyjętych 128 drużyn. 16 drużyn na podstawie rangi najwyżej klasyfikowanego członka drużyny oraz 112 drużyn na podstawie kolejności zgłoszeń. Zostaną one równo podzielone na cztery turnieje kwalifikacyjne, które odbędą się w następujące dni:

I turniej kwalifikacyjny – 10.08.2020 roku, o godz. 19:00,

II turniej kwalifikacyjny – 11.08.2020 roku, o godz. 19:00,

III turniej kwalifikacyjny – 12.08.2020 roku, o godz. 19:00,

IV turniej kwalifikacyjny –  13.08.2020 roku, o godz. 19:00.

 

Każdy turniej rozgrywany jest na zasadach drabinki pojedynczej eliminacji. Przegrany odpada, a wygrany przechodzi dalej w drabince. Dwie najlepsze drużyny w każdym turnieju przechodzą do kolejnej fazy konkursu – fazy grupowej.

W fazie grupowej bierze udział 8 drużyn z otwartych kwalifikacji oraz 8 zespołów zaproszonych przez organizatora. Drużyny podzielone zostają na cztery grupy po cztery zespoły. 15 sierpnia o godz. 19:00 członkowie każdej grupy grają między sobą mecze do jednej wygranej każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy przechodzą dalej do fazy pucharowej turnieju.

W fazie pucharowej 8 drużyn zostaje podzielony przez Organizatora w pary, a następnie o określone dni rozgrywa swoje mecze ćwierćfinałowe do dwóch wygranych map. Zwycięska drużyna przechodzi dalej, a przegrany odpada. Mecze półfinałowe oraz finał rozgrywane są do trzech wygranych map. Szczegółowe zasady spotkań opisane zostały w regulaminie turnieju.

W przypadku pytań zapraszamy na naszego Discorda.

rejestracja

W SERWISIE TOORNAMENT I DOŁĄCZENIE DO TURNIEJU

Poniżej znajdziesz szczegółową instrukcję dotyczącą rejestracji do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP. Dowiesz się jak zarejestrować
swoją drużynę w serwisie Toornament oraz jak potwierdzić udział w fazie check-in. Zapisy do turnieju VALORANT CRUNCHIPS CUP prowadzone są przez serwis Toornament i każdy kapitan musi się tam wcześniej zarejestrować i zgłosić swoją drużynę, żeby móc wziąć udział w zawodach. Przygotowaliśmy dla Was prostą instrukcję obsługi.

KROK 1

Udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk „Rozpocznij za darmo” na środku strony.​

KROK1

KROK 2

Załóż swoje prywatne konto Toornament wypełniając poniższy formularz:

Krok2

KROK 3

Zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do strony wydarzenia. Kliknij przycisk „Zarejestruj się do turnieju”, wypełnij dokładnie wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym i zgłoś swoją drużynę klikając „Prześlij rejestrację”. Czekaj do dnia ogłoszenia wyników, kiedy rozpocznie się etap check-in.

ETAP CHECK IN

Jeżeli zarejestrowałeś się i Twoja drużyna dostała się do zawodów, w dniu swojego turnieju kwalifikacyjnego masz czas do godz. 18:00 na potwierdzenie udziału w turnieju. Jeśli tego nie zrobisz, na Wasze miejsce wejdzie drużyna z listy rezerwowej. Aby potwierdzić swój udział, wejdź na stronę turnieju w serwisie Toornament, zaloguj się i kliknij przycisk "Check-in".

To wszystko:) Jeżeli Twoja drużyna została przyjęta i potwierdziłeś jej udział, możesz spokojnie czekać na dzień Waszego meczu. Powodzenia!